Co mogę zrobić?

Jeśli jesteś w tym miejscu to przypuszczam, że chcesz dowiedzieć się w jaki sposób poradziłam sobie po tym, jak bank wypowiedział mi umowę kredytu hipotecznego. Od tamtego czasu upłynęło już sporo lat i dzisiaj, jak patrzę z perspektywy czasu na to, co się wtedy wydarzało w moim życiu, to potrafię już sformułować przyczyny i określić co tak naprawdę stało za tymi porażkami, które pojawiały się jedna za drugą. Zastanawiałam się też, ponieważ wierzę głęboko w to, że nic nie dzieje się bez powodu, dlaczego tak potoczyły się koleje mojego losu. Wszystko ma swoje przyczyny i wywołuje określone skutki. Chciałam przekuć tą moją przeszła złą passę w pozytywną energię.

W taki sposób pojawił się w mojej głowie pomysł napisania e-booka. Opisałam w nim drogę jaką przeszłam, napisałam o tym co można zrobić w sytuacji, kiedy z różnych losowych powodów nie zarabiamy lub zarabiamy znacznie mniej niż wynoszą nasze potrzeby gdy tymczasem mamy różne zobowiązania i rachunki do zapłacenia. Odkryłam co było główną przyczyną, fundamentem moich niepowodzeń i dzielę się z Tobą tą wiedzą.


Jeśli chcesz przeczytać o tym, co pomogło mi wyjść na prostą i w jaki sposób ułożyłam sobie plan działania to koniecznie przeczytaj najpierw część pierwszą e-booka „Co mogę zrobić?”. Wiem, że gdybym nie zastosowała w praktyce tych rzeczy o jakich w niej piszę, to praktyczne wskazówki i przykłady moich konkretnych działań, o jakich opowiadam w części drugiej, z pewnością nie przyniosłyby mi takich efektów jakich oczekiwałam i jakie były mi potrzebne aby się odbudować, iść dalej i odnosić sukcesy. W części drugiej poznasz też moje koleje rozmów i negocjacji z bankiem. Dowiesz się w jaki sposób, zaczynając od przerażonej i zastraszonej szarej myszki, stałam się kobietą pewną siebie, świadomą tego co robię i jak działam, zdecydowaną na osiągnięcie wytyczonego celu.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *