bujany fotel i kosz z włóczką

Moje dzierganie

Moje dzierganie to staranne dobieranie koloru i jakości włóczki, tak jak starannie dobieram słowa, bo wiem, że słowem można kogoś podnieść z upadku lecz można też dotkliwie zranić.


Moje dzierganie to pasja która towarzyszy mi przez całe życie, tak jak moje marzenia i plany które snuję codziennie.
Moje dzierganie to precyzja w upleceniu każdego oczka, ponieważ lubię zrobić coś raz a dobrze niż potem męczyć się z poprawkami.
Moje dzierganie to staranne projektowanie, które bierze się z mojego zamiłowania do budowania od podstaw, na solidnych fundamentach, uważam, że budowle stawiane na piasku mają niewielkie szanse na długie istnienie.


Moje dzierganie to ciągłe poszukiwanie, inspirowanie się wszystkim co jest wokół mnie, to podążanie za nowościami i wierność temu co ponadczasowe. Uwielbiam nowe wyzwania, nowe pomysły i to czym potrafi zaskakiwać zwykła codzienność.
Moje dzierganie to radość z każdej uplecionej rzeczy, docenianie tego co mam i umiem zrobić, chęć dzielenia się z Wami, pomagania i wspierania najlepiej jak potrafię.


Moje dzierganie dzisiaj to włoczka i druty, organizowanie szkoleń i konferencji, pisanie e-booków, tworzenie checklist, codzienna dbałość o siebie i o swój rozwój.
Moje dzierganie jutro to też Instagram, You Tube i wiele innych, o których dzisiaj jeszcze nie wiem, że istnieją, albo że za chwilę się pojawią.


Moje dzierganie opiera się o niezmienne od zawsze wartości, tak jak moje życie jest wyrazem moich wartości i zasad. Idąc tym tropem, w każdej sytuacji szukam pozytywów, widzę szklankę zawsze do połowy pełną, uważam, że w życiu nic nie dzieje się bez przyczyny. Jestem wdzięczna za cały mój bagaż doświadczeń i doceniam szczególnie umiejętność przekuwania w pozytyw wszystkiego co nas spotyka na drodze życia.


A co Ty możesz i chcesz powiedzieć o swoim życiu?
Z uwagą posłucham, uważne słuchanie to niekiedy ważniejsza umiejętność niż mówienie 😊❤️

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *