Koronokonferencja

To jest pigułka wiedzy na temat organizacji szkoleń i konferencji w hotelu, w czasie epidemii. Dowiesz się jakie zaszły zmiany i jakich trzeba przestrzegać zasad. Forma e-booka pozwoli Ci mieć ten materiał zawsze pod ręką.

Checklista

Checklista w interaktywnej formie, gdzie masz miejsce na zaznaczenie rzeczy do zrobienia oraz na swoje notatki. Możesz korzystać z niej wielokrotnie, za każdym razem na nowo ją wypełniając i zapisując zmiany. Pobierz tą super ściągawkę.

Umowa z hotelem

W tym darmowym rozdziale przeczytasz o bardzo istotnym zapisie, jaki powinien znaleźć się w każdej umowie z hotelem i dowiesz się dlaczego tak jest. Poznasz także jakie inne zagadnienia, dotyczące umowy z hotelem, zawiera w pełnej wersji ten e-book. Dodatkowo otrzymasz ważne dokumenty.

Co mogę zrobić?

Czy zdarzyło Ci się choć raz, że nie miałeś pieniędzy żeby zapłacić rachunki? U mnie było tak przez jakiś czas, kiedy uczepiła się mnie zła passa. Dzięki temu dzisiaj wiem jak radzić sobie w takiej sytuacji. Udostępniam Ci tutaj fragment e-booka, przeczytaj proszę jak to się zaczęło…